Menu

Garlic caps with Extra Parsley

Kwiecień 7, 2018 - Bez kategorii

Recepta na zdrowie

Jedna kapsułka preparatu odpowiada sile działania 1 małej główki czosnku. Poprawia trawienie, zmniejsza napięcie mięśni gładkich (działanie rozkurczające), pobudza wydzielanie soku trawiennego w żołądku. W niedomaganiach przewodu pokarmowego wspomaga leczenie biegunek, nieżytu żołądka i jelit, w zapaleniu okrężnicy, w zatruciach pokarmowych. Stymuluje pocenie się i doskonale oczyszcza organizm przez układ oddechowy i skórę. Działa uspokajająco, ułatwia zasypianie, ponieważ wpływa na wydzielanie serotoniny – hormonu nastroju i zachowań, lęków, depresji, bólu, agresji, stresu i pamięci.

Stosowanie preparatu:

Gdyby wszyscy przyjmowali chociaż 1 KAPSUŁKĘ GARLIC CAPS DZIENNIE, to bez wątpienia całe rzesze lekarzy miałyby znacznie więcej czasu dla tych pacjentów, którzy tego preparatu jeszcze nie znają.

Z wielu doświadczeń wynika, że czosnek jest jednym z najlepszych środków w profilaktyce i leczeniu miażdżycy. Sprzyja on zwiększeniu frakcji „dobrego” cholesterolu HDL w stosunku do „złego” LDL, zapobiegając osadzaniu się oxycholesterolu na wewnętrznych ścianach naczyń krwionośnych, zapobiegając w ten sposób miażdżycy.

Uwaga!

czosneknaprawione